ANONYME. Recueil faict au vray, de la chevauchée... - Lot 294 - Art Richelieu

Lot 294
Résultat : 80EUR
ANONYME. Recueil faict au vray, de la chevauchée de l'asne, faicte en la ville de Lyon. Lyon, (Guillaume Testefort), s.d. - [Lyon, Barret, 1829]. In-8° (53 pp.), demi-veau rouge, dos lisse à faux nerfs. Tiré à 100 ex., ex-libris de la Bibliothèque de Th. de Jonghe.
Mes ordres d'achat